Pershendetje,  Vizitor/e ( Regjistrim | Login )

Featured in Telefona Celular


Rendit sipas :   GridListGallery

Njoftimet e Reja  -  Telefona Celular

315 $

 
 shes HTC One S 3G 16GB 8MP WIFI GPS 1.5GHZ 315 USD
 : 1 |   : 0

Shitet HTC One S 3G 16GB 8MP WIFI GPS 1.5GHZ I ri , ne kuti , i paperdorur asnje dite ngjyre e zeze  bashke me celularin merrni edhe  Karikues muri Kufje USB cable Cmimi : 315 USD <br style="font-family: verdana, geneva, lucida, 'lucida grande', arial, helvet

LEK

 
Hapur Apple Iphone 5s dhe Samsung Galaxy J
 : 1 |   : 0

Gjitha produkteve tona janë krejt të re me pajisje të plotë dhe ata janë të hapur bërë nga prodhimin dhe punon me ndonjë rrjet të zgjedhur nga ju në të gjithë vendin. Blej 2 Get 1 Njësia e Lirë Më poshtë janë produkt që ne ofrojmë për shitje: Blackberry Q10 Blackberry Q5 Blackberry Porsche Design P'9981 with Special PIN BlackBerry Z10 Apple iphone 5S 16GB Apple iphone 5S 32GB Apple iphone 5S 64GB Apple iphone 5C 16GB Apple iphone 5C 32GB Apple iphone 5 16GB Apple iphone 5 32GB Apple iPhone 5 64GB Samsung Galaxy J Samsung Galaxy S4 Samsung Galaxy S III I9300 Samsung Galaxy Note III Kontakt E-mail: sales.lamiae@live.com Skype Chat: sales.lamiae

250 €

 
shite 2 samsung galaxy s3
 : 1 |   : 0

shiten 2 samsung galaxy s3 te rinj,ne gjendje te shkelqyer. cmimi eshte 250 euro secili...