Pershendetje,  Vizitor/e ( Regjistrim | Login )
Valdrin.com

Njoftime ne Promovim...


Çmimi
TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro

Shes TV FINLUX 32 Polesh HD, Ne gjendje te mire, i perdorur rreth 1 Vit. ...

150 €
Blej garazh veture Blej garazh veture

Blej garazh ose praking privat per parkim veture. Garzhi ose parkingu me...

LEK
Liber Kontabiliteti Liber Kontabiliteti

USHTRIME PRAKTIKE TE KONTABILITETIT DHE NOCIONE E PERKUFIZIME EKONOMIKE ...

700 LEK
shitet shitet

SHITET BIZNES I VOGEL.FIRME E NJOHUR NE TIRANE E NE SHQIPERI PER MATRIALET...

2.500.000 €
Jepet Shtepi me qera ose shitur Jepet Shtepi me qera ose shitur

Adress:Tek dogana / Laprake . Jepet me qera ose shitur . Me dokumentacion...

LEK
Okazion. Zyre ne Qender te Tiranes : 70 m² Okazion. Zyre ne Qender te Tiranes : 70 m²

jepet me qera, ne Qender te Tiranes 70m², 2+1 shtruar me parket. 3...

LEK
Zator FIATAGRI 80-90 Zator FIATAGRI 80-90

plug freze ne gjendje te mire 4x4 pak i punuar shitet per arsye ekonomike

19.000.000 LEK
 shes HTC One S 3G 16GB 8MP WIFI GPS 1.5GHZ 315 USD shes HTC One S 3G 16GB 8MP WIFI GPS 1.5GHZ 315 USD

Shitet HTC One S 3G 16GB 8MP WIFI GPS 1.5GHZ I ri , ne kuti , i...

315 $